Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 4 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 43 dni temu

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
 

Każdy członek społeczności akademickiej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie posiada swoje konto użytkownika w serwisie USOSweb, dające możliwość wglądu w oceny oraz uzyskane punkty ECTS, sprawdzenia przyznanych stypendiów, wprowadzenia zdjęcia do Elektronicznej Legitymacji Studenckiej a także uzyskania informacji o numerze indywidualnego konta bankowego, na które student będzie zobowiązany wnosić ewentualne opłaty związane ze studiami. Pracownikom prowadzącym zajęcia dydaktyczne serwis umożliwia wprowadzenie ocen oraz sylabusów do zajęć. Niezależnie od posiadanej roli, część informacji prezentowanych w USOSweb dostępna jest publicznie - jest to tzw. KATALOG, w którym znajdują się m. in. informacje o prowadzonych kierunkach studiów oraz wykazy pracowników, przedmiotów, jednostek organizacyjnych. Zdecydowana jednak większość funkcjonalności dostępna jest jedynie dla uwierzytelnionych użytkowników. 

Aktualne harmonogramy zajęć dydaktycznych znajdują się pod linkiem: https://www.awf.krakow.pl/rozklady-zajec

Ważna informacja dla studentów: w celu używania MSOffice on-line w tym obsługi poprzez MSOutlook skrzynek pocztowych AWF (na nie są wysyłane wiadomości od prowadzących zajęcia), proszę zalogować się na stronę office.com. Dane do logowania są takie same jak w przypadku dostępu do USOSWEB.
Przewodnik dla nowych studentów znajduje się na stronie awfkrakow.sharepoint.com/sites/Przewodnik.
Grupy mailowe studentów 2023/2024.
Instrukcja konfiguracji uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA) w Office 365 dla AWF Kraków.
Wszelkie problemy z rejestracją i użytkowaniem MFA proszę zgłaszać na adres poczty elektronicznej: @E-Pomoc.

W celu zalogowania się do portalu APD (Archiwum Prac Dyplomowych) proszę wybrać adres: https://apd.awf.krakow.pl . Pliki pomocy dla studentów, opiekunów i recenzentów znajdują się TUTAJ

Uwaga studenci i pracownicy – automatyczne przekazywanie („mail forwarding") nie jest możliwe; skonfigurowanie tej funkcjonalności nie spowoduje dostarczania poczty elektronicznej na adres prywatny, tj. cały czas będzie ona dostarczana wyłącznie do skrzynek uczelnianych. Jak skonfigurować pocztę na telefonie można sprawdzić na stronie: pomoc MS.

 

 

 


 
 

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)